مشترکین خوش حساب اداره گاز شهرستان میانه، حامی خادمین خود هستند 

مشترکین خوش حساب اداره گاز شهرستان میانه، حامی خادمین خود هستند 

  رئیس اداره گاز شهرستان میانه از اهتمام جدی این اداره  برای وصول مطالبات گازبهای مصرفی تا رسیدن فصل سرما در سال ۹۶ خبر داد. 

اکبر ناصری، با اشاره به مطالبات سنگین اداره گاز ناحیه میانه و حومه از مشترکین گفت: با حفظ حرمت و کرامت مشترکین، موضوع وصول مطالبات در سال جاری به صورت جدی پیگیری و اجرا خواهد شد.

 

 به گزارش قافلان؛ وی با اشاره به اینکه درحال حاضر، ۶۶۱۷۲ مشترک در بخش های خانگی، تجاری و صنعتی شهرستان و مجموع ۵ شهر و  ۱۶۷  روستای شهرستان از نعمت گاز بهره مند هستند، افزود: وصول مطالبات و پرداخت به موقع گازبهاء از سوی مشترکین به عنوان مهمترین منابع تامین مالی پروژه های اجرایی مصوب شده و لازمه توسعه گازرسانی در استان است. 

 

رئیس اداره گاز شهرستان میانه با اشاره به بدهکاری واحدهای صنعتی شرکت گاز، افزود: متاسفانه علی رغم مساعدت های مکرر این شرکت به واحدهای صنعتی، برخی از این واحدها با عدم پرداخت به موقع گازبهای مصرفی در سطح شهرستان و نواحی تابعه، مشکلاتی برای این شرکت ایجاد نموده اند. 

 

وی، افزود: مشترکینی که بدهی خود را نمی پردازند با این کار به نگهداری شبکه های گازرسانی صدمه وارد می کنند، در صورتی که پرداخت به‌موقع، می‌تواند گره بسیاری از مشکلات مردم را باز کرده و دست شرکت گاز استان  را در ارائه خدمات‌رسانی بهتر، باز کند. 

 

اکبر ناصری، اظهار داشت: در حوزه گاز رسانی به واحدهای صنعتی این اداره همکاری و تعامل خوبی با این واحدها داشته و بر همین اساس انتظار می رود با رعایت اصل همکاری، شاهد تداوم خدمات رسانی به واحدهای صنعتی شهرستان باشیم. 

 

این مسئول، اضافه کرد: مهمترین رویکرد و هدف از واقعی تر شدن نرخ گازبهاء ، مدیریت مصرف گاز، جلوگیری از هدر رفت انرژی و انتقال آن به بخش های زیرساختی که دارای بیشترین ارزش افزوده و بازده اقتصادی برای کشور هستند، میباشد. 

 

ناصری ضمن تشکر و قدردانی از مشترکین خوش حساب که با پرداخت به موقع گازبهاء حامی خادمین خود در حوزه گازرسانی هستند، اظهار داشت: با توجه به گستره خدمات ارائه شده از طرف شرکت گاز استان، اجرای پروژه های گازرسانی و تامین بخشی از منابع یارانه های پرداختی از طریق وصول گازبهای مشترکین بوده که پرداخت به موقع قبوض و همیاری مردم در مدیریت مصرف صحیح گاز طبیعی، زمینه ساز توسعه شبکه های گازرسانی، بهره مندی هرچه بیشتر صنایع شهرستان و همچنین حمایت از چرخه تولید و اشتغال و تحقق اهداف افتصاد مقاومتی و  صیانت از محیط زیست خواهد شد. 

 

وی با اشاره به متنوع سازی روش‌های پرداخت قبوض گاز گفت: در حال حاضر تمامی مشترکین برای پرداخت قبوض می توانند از روش هایی همچون؛ پرداخت از طریق وب سایت شرکت گاز استان به آدرس w.w.w.nigc-eazar.ir، شماره تلفن ۲۱۹۴، دستگاه های خودپرداز، POS ، همراه بانک و شماره پیامک ۱۰۰۰۰۲۱۹۴ استفاده نمایند. 

 

رئیس اداره گاز شهرستان میانه با تشکر از مشترکین خوش حساب و اظهار خرسندی از به روز رسانی مطالبات در بخش CNG های سطح شهرستان گفت:( نیاز است با برنامه ریزی مناسب هر چه سریعتر، مطالبات در سایر بخش ها نیز وصول شده و این وصول را در راستای سیاست های کلان شرکت گاز استان به ویژه در بخش توسعه گازرسانی هزینه کنیم)

 

اکبر ناصری فرهنگ سازی از طریق آموزش و پرورش، ائمه جماعات و تریبون نماز جمعه، جلسات شورای اداری شهرستان، بخشهای تابعه ، فرمانداری ، نشست های حضوری با صاحبان صنایع و جلسات عمومی با مشترکین جهت وصول مطالبات معوق و پرداخت به موقع گازبهاء را موثر دانست و افزود: ما دست تمامی عزیزانی که در این مسیر شرکت گاز را حمایت کرده و موجب کاهش این دغدغه ملی می شوند به گرمی می فشاریم و از آنها تشکر می کنیم.

مطالب مشابه