مراسم کلنگ زنی ادامه بازگشایی مسیر کمربندی ۳۵ متری شهر/ گزارش تصویری

میرزائی شهردار میانه همچنین در شرح مختصری از پروژه، افزود: این مسیر به طول ۱۰۲۰ متر از مسیر کمربندی جنوبی، با توافق و مصالحه چهار مالک محترم و با ارزش ۳۰ میلیارد ریال صورت پذیرفته است.

مراسم کلنگ زنی جهت ادامه بازگشایی مسیر کمربندی ۳۵ متری جنوبی شهر، صبح امروز ۵ شنبه با حضور فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر و همچنین اعضای شورای اداری شهرستان در جمع مردم این منطقه برگزار شد.

به گطارش قافلان؛ در پی تلاشها و توافقات شهردار و اعضای شورای شهر با مالکین زمینهای این مسیر، این بار نیز  مسیری به طول ۱۰۲۰ متر از کمربندی جنوبی شهر تملک و با کلنگ زنی از امروز عملیات عمرانی آن آغاز میشود. 

میرزائی شهردار میانه در شرح مختصری از پروژه، اعلام کرد: این مسیر به طول ۱۰۲۰ متر از مسیر کمربندی جنوبی، با توافق و مصالحه چهار مالک محترم و با ارزش ۳۰ میلیارد ریال صورت پذیرفته است.

شایان ذکر است در طول مراسم به ترتیب شهردار، رئیس شورای شهر و همچنین فرماندار ویژه شهرستان میانه به ایراد سخنرانی پرداخته و از همکاری مالکین محترم منطقه جهت بازگشایی و آبادانی این مسیر که در جهت کاسته شدن از بار ترافیکی جاده و مسیرهای داخل شهر است تقدیر و تشکر کردند.

 

مطالب مشابه