مراسم افتتاح موسسات و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی، به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی.

صبح امروز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۴/۳۱ مدیرکل بهزیستی استان آذربایجان شرقی و هیات همراه، به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی و به منظور شرکت در مراسم افتتاح موسسات و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی، وارد شهرستان میانه شدند. ارشدزاده مدیرکل بهزیستی استان و دکترصحاف معاون اموراجتماعی بهزیستی استان با همراهی محمدرضا جروقی رییس بهزیستی این شهرستان، با کلیه پرسنل این اداره ایران صندوقار، و هفته بهزیستی را به آنان تبریک گفته، از خدمات شبانه روزی آنان تجلیل بعمل آمد . در ادامه این ایران صندوقار، مدیرکل بهزیستی استان و هیات همراه،  از مرکز خانه فرشتگان تحت نظارت سازمان بهزیستی بازایران صندوق نموده، هفته بهزیستی را در جمع پرسنل زحمتکش این مرکز گرامی داشتند. 

ارشدزاده مدیرکل بهزیستی استان و هیات همراه، مسئول دفتر دکتر شیویاری نماینده شریف میانه در مجلس شورای اسلامی، روسای ادارات تامین اجتماعی؛  تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ و بهزیستی شهرستان میانه، با حضور در فرمانداری، با دکتر مشایخی معاون استاندار و سرپرست فرمانداری ویژه میانه ایران صندوقار و گفتگو کردند. ایشان ضمن تبریک هفته گرامیداشت بهزیستی مزین به شعار سازمان در سال ۹۷ با عنوان«بالندگی و صیانت اجتماعی با توسعه به زیستن»، از حمایت های شایان دکتر مشایخی در راستای تحقق اهداف سازمان بهزیستی در این شهرستان تجلیل نمودند.

در ادامه این ایران صندوقار، مراسم افتتاح موسسات و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی، با حضور مدیرکل بهزیستی استان، سرپرست فرمانداری ویژه میانه، روسای ادارات و شهروندان شریف این شهرستان  برگزار گرایران صندوق. در این مراسم ۱- مرکز رفاه کودک و خانواده سرزمین شادی با مدیریت بابک شاپوری ۲- مهدکودک شادلین با مدیریت خانم میکاییلی ۳- موسسه انتفاعی غیرتجاری راه زندگی با اهداف پیشگیری از آسیب های اجتماعی با مدیریت دکترامیررضا رسام ۴- موسسه خیریه خانه فرزانگان سالمند با مدیریت استاد شعبانعلی محمدپوربنفشه ۵- مجتمع خدمات بهزیستی سینا با مدیریت علی محمدی ، با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی، افتتاح گرایران صندوق.

هزینه های اولیه کلیه موسسات و مراکز ذکرشده شامل احداث و تجهیز مرکز، بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان بوده و ۲۱ نفر از شهروندان این شهرستان، در این موسسات و مراکز مشغول به کار شدند.

مطالب مشابه